1. Vyplňte nezávaznou žádost

Jestli máte zájem o půjčku, nebo se chcete něco zeptat vyplňte nezávaznou žádost

2. Budete kontaktováni

Kontaktuje vás obchodní zástupce společnosti a probere s vámi detaily půjčky

3. Peníze jsou vaše

Po podpisu smlouvy vám budou peníze poslané obratem na váš účet

Proč požádat o půjčku online?

Online půjčky pomohli již více než 100 000 klientům po celé ČR. Přidejte se k nim i Vy!

"Půjčil jsem si 90 000 Kč a nemusel jsem shánět ručitele. Obchodní zástupce, kterého mi přidělili, byl velmi ochotný a vždy mi pomohl, když jsem něco potřeboval."

Ladislav H., Praha

Jaké jsou výhody online půjčky?

• Půjčka na míru

Výše půjčky od 500 Kč - 170 000 Kč. Doba splatnosti 12 - 84 měsíců. Peníze můžete použít na cokoliv!

• Jasné a výhodné podmínky

Půjčku poskytuje renomovaná společnost, je transparentní a férová.

• Snadné online sjednání

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Po odoslání žádosti budete kontaktováni. Peníze můžete mít na účtu již do 24 hodin

• Dostupnost půjčky

Půjčka je vhodná pro všechny se stálým zdrojem příjmů. Získáte jí bez zbytečného papírování.

Poslední žádosti

Jméno Čas Částka
Martin D. 18:02 8 000 Kč
Michal S. 17:40 38 000 Kč
Tamara S. 17:33 65 000 Kč
Hana R. 16:42 19 000 Kč

Dnes požádalo o půjčku již klientů. Přidejte se k nim i Vy!

Požádat o půjčku nad 4500 Kč Požádat o půjčku do 4500 Kč

Peníze do zlína na aféře s

Nápad pomoci lidem...dluhu s přijatelným splátkovým...Jsem rád, že se podařilo během krátké doby získat částku potřebnou na úhradu dluhu pana Posoldy. Obávám. 16.12. 2014 / Tomáš FialaS tím zapáleným policejním autem to zřejmě zdaleka nebylo tak horkéKomunisti - Azbestus.czMajitel herny: My jsme se minule bavili o tom, že bych vám chtěl dát peníze na volby. A. Pomyslnou štafetu v hladovce proti účasti komunistů ve vedení krajů přinesli do Karlovarského kraje zástupci sdružení Repelent 21 ze Zlína. TamOtec lihového bosse Březiny byl součástí alkoholového byznysu...Na otce bratrů Březinových Vladimíra a jeho napojení na lihový byznys poukázal ve své výpovědi jeden z hlavních obžalovaných v aféře s nezákonným obchodováním s lihem Lubomír Kaláč. Pravá. versus můj bratr. AČssd Kauza Janečka | Vodarenstvi.com - Portál věnovaný...Bývalý člen orgánů Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. 14.11.2012 Vak Zlín: Exnáměstek Zlína a bývalý člen představenstva Vaku Zlín Martin Janečka jde kvůli korupci do vězení. Brněnský krajský soud v úterý v odvolacím řízení zpřísnil. Tomáš Baťa - iDNES.czuctění památky slavného zlínského podnikatele a patriota uspořádala v den výročí jeho smrti... celý článek. Peníze do Zlína neodešly, odmítá ministerstvo vinu na aféře s dotacemi 8.2.2011 9:05Tlumacovska-kronika-1995K R O N I K A. jsem se naposledy setkal s učitelem Příhonským. Dobře. Projednáno a uskutečněno odkoupení zdravotního střediska a převzetí do majetku obce. Vydání budovy závisí na rozhodnutí Okresního soudu Zlín.. z Otrokovic. SCaihp - Česká asociace hokejistůJe to neuvěřitelné, ale tomu zajícovi, co na začátku třetího tisíciletí zapadl do šlapající reprezentace, bude v srpnu už čtyřicet. Petr Čajánek je však pořád tím pravým lídrem, který táhne Zlín do elitní šestky zaručující přímý postup do.

Za korupci v českém fotbale šli aktéři i do vězení - Sport.cz

Velká úplatkářská aféra vypukla ve II. lize a měla se týkat Teplic, Zlína a Frýdku-Místku. Kluby byly nejprve vyloučeny ze soutěže, později jim byl trest snížen (odebrání šesti bodů) a několik podzimních zápasů bylo sehráno až na jaře. Olga Lounová se svlékla kvůli nové reality show!Herečka ze seriálu Ošklivka Katka a zpěvačka Olga Lounová (29) vyhlašuje konkurz na muzikanty. „Bývalá kapela Blind Angie se mi kvůli rozchodu s přítelem, který v ní hrál na kytaru, rozpadla.. Další články na. Zlína posílí rivala z BrnaMiliony pocházející z lihových ů jsou pro stát nedobytné...Do stíhané čtveřice ještě patří výhradní distributor likérky Drak Robert Sedlařík, kterému patřil sklad plný jedovatého alkoholu uprostřed Zlína, a Tomáš Pantlík, který zřejmě spolupracoval s bratry Březinovými. PosledněMinistr obrany Martin Stropnický hostem pořadu Hyde Park...Přepis rozhovoru ministra obrany s moderátorem pořadu Hyde Park ČT 24 (6.11.2014, 20:05 hod.). Záznam ke shlédnutí na konci textu. . armáda a bezpečnostní politika českého státu. Ve. No, do třiceti let, takovej nápad jsem neměl. Já